Multifunkční karta s 9 kusy nářadí

#

Nové

multifunkční karta s 9 kusy nářadí se stane nepostradatelným pomocníkem doma i v přírodě

Více informací

169 Kč

- +

Pro outdoorové aktivity, na kemping nebo na chatu či chalupu jistě oceníte pomocníka, ve kterém budete mít všechny praktické věci, jako je kuličkové pero, pinzeta, párátko, šroubovák, otvírák, nůžky, LED světlo, měřidlo a lupa vždy při ruce.

Doporučujeme vám proto koupit tuto praktickou multifunkční kartu s 9 kusy nářadí, která je vyrobena z kvalitní, nerezové cele, vhodná pro domácí použití i použití venku v přírodě.

Díky praktické velikosti je tato multifunkční karta s 9 kusy nářadí snadno přemístitelná, vejde se například od kabelky i do nejmenšího batohu.

Multifunkční karta s 9 kusy nářadí se stane nenahraditelným pomocníkem! Je vhodná jako praktický dárek pro ženy, muže nebo pro děti, které často jezdí na tábor nebo ven do přírody. Dodáváme v praktickém pouzdře, které je vyrobené z kvalitního PVC materiálu, z jedné strany transparentní, pro snadnou orientaci.

Tuto multifunkční kartu s 9 kusy nářadí dodáváme v černé, modré, červené a bílé barvě pro sladění s vaším batohem, kabelkou či peněženkou, do které se tato multifunkční sada s 9 kusy nářadí bez problémů vejde.  

Specifikace multifunkční karty s 9 kusy nářadí

·        kvalitní nerezová ocel

·        praktické pouzdro

·        obsahuje: kuličkové pero, pinzetu, párátko, šroubovák, otvírák, nůžky, LED světlo, měřidlo, lupu

·        barevné provedení: v černé, bílé, červené a modré barvě.

Materiál Plast, kov

Žádná hodnocení.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Produkty ve stejné kategorii

Next Previous
Nahoru