O NÁS

Kdo jsme a co svým klientům nabízíme

NeplaťPoštu.cz je velká internetová nákupní galerie, kde nakoupíte kvalitní zboží, módu i doplňky za velmi nízké ceny. Vše navíc bez účtování poštovného a balného.

Svým zákazníkům umožňujeme nakoupit i zboží nízké cenové hodnoty s ušetřením nepřiměřeného poštovného v porovnání s cenou zakoupeného zboží. Při distribuci si však zachováváme vysoký standart balného, proto vždy zaručujeme bezproblémové doručení až k vám domů.

Zboží, které můžete zakoupit na našem internetovém obchodě, objednáváme od světových výrobců, proto nabízíme zboží za nejnižší cenu na českém trhu. Odpadají nám náklady za skladování, dopravu a zisk distributorů či jiných obchodníků. Protože nedisponujeme skladovými prostory a objednávky od nás putují přímo k výrobcům, platí se v našem internetovém obchodě platbou předem, prostřednictvím bankovního převodu.

Stovky odeslaných objednávek svědčí o spokojenosti našich zákazníků. Garantujeme bezproblémové doručení všech balíčků ve sjednané době doručení, a to od data úhrady celkové částky za objednávku na náš bankovní účet.

100% garance spokojenosti, jinak vrácení peněz

NeplaťPoštu.cz nabízí zboží za nejvýhodnější ceny na českém internetu a to díky zprostředkování nákupu přímo od výrobce. Dodavatele vybíráme z celého světa, především však z Asie. Zboží vám doručíme za 14 až 21 dní, v závislosti na vytíženosti pošty v období významných svátků, jako jsou Vánoce, Velikonoce, Valentýn a podobně nejpozději do 60 dní. Pokud zboží nepřijde do 60 dní, okamžitě vracíme peníze na účet zákazníka v plné výši.

Princip nákupu na NeplaťPoštu.cz

Princip nákupu na NeplaťPoštu.cz je velmi jednoduchý. Nikdy neúčtujeme poštovné a tím garantujeme nízkou cenu za objednané zboží. Naším cílem je nabídnout zákazníkům kvalitní zboží za nejpříznivější ceny.

Záruku na každý kus zboží poskytujeme dle platného občanského zákoníku. V případě reklamace zboží se vždy nejdříve obraťte na e-mail: info@neplatpostu.cz, kde spolu vyřešíme postup reklamace. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Kvalitní zákaznický servis je to, čím se lišíme od své konkurence.


Nahoru