Pánská letní móda

Pánská letní móda je pro letošní sezonu navržena především v pohodlném stylu. Pro letošní léto zvolte především pánská polo trika

Pánská móda v elegantním a ležérním stylu nabízí pro letošní jaro a léto módní polo trika, košile či trika v elegantních střizích, zdůrazňující pánskou postavu. Letošním hitem pro pánskou módu jsou výrazné pastelové a neonové barvy, které se skvěle hodí k neutrálním džínovým nebo plátěným bermudám.

Pánská plážová a pánská letní volnočasová móda

Pánská plážová móda vybírá hned z několika stylů. Na své si přijdou milovníci boxerek, slipů i bermud. Rozhodně by ve vašem šatníku neměly chybět pánské plavecké bermudy pro lenošení u moře a pánské boxerky pro pobyt u bazénu. Pánská móda nezapomíná ani na nejnutnější pánské doplňky, jako jsou plážové sluneční brýle, plážové pánské klobouky apod.

Pánské doplňky

Ozdobte svůj telefon praktickým pánským flipovým pouzdrem, které zároveň poslouží jako praktická peněženka, díky přihrádkám na doklady, platební karty i papírovky. Dále se v našem obchodě NeplaťPoštu.cz specializujeme na další doplňky, jako jsou peněženky, pásky, hodinky, náramky a další doplňky.

Pánská móda 

Zobrazeno 1 – 27 z 117 položek
Nahoru