POŠTA ZDARMA

Proč je u nás na NeplaťPoštu.cz poštovné vždy zdarma

Naše obchodní politika tkví v nabídce nejlevnějšího zboží na českém internetu. Zboží, které si u nás můžete zakoupit, zasíláme přímo od výrobce, potažmo od prvního distributora, pocházejícího většinou z Asie. Tím ušetříme peníze za zaměstnance, uskladnění zboží i samotnou distribuci, která tvoří významnou část z celkové částky zboží.

Ceny našeho zboží udržujeme na úrovni konkurence a většinou o něco nižší. Pro velký počet objednávek nám výrobci a dodavatelé umožňují zasílat objednávky našim koncovým zákazníkům. A tím u nás nikdy neplatíte poštovné ani balné.

Zásilka vám bude vždy odeslána z Asie, proto garantujeme dodání zásilky od 14 do 21 dní od připsání platby za objednávku na náš účet, nejdéle však do 60 dní, v závislosti na významných svátcích. Zásilka vám bude doručena Českou poštou nebo uložena na pobočce České pošty či Zásilkovny k vyzvednutí.

Úhrada objednávky

Protože objednáváme zboží přímo u výrobce nebo dodavatele z Asie, objednávka se hradí výhradně prostřednictvím bankovního účtu.

Platba dobírkou z důvodu objednání zboží z Asie není možná.

Reklamace zboží

Mnohé zákazníky napadne, jak se bude reklamovat zboží, které je objednáno z Asie. Naše obchodní galerie nabízí vždy individuální posouzení reklamace. Dříve, než odešlete zboží na reklamaci, kontaktujte nás na e-mail: info@neplatpostu.cz, kde vám nabídneme obratem nejefektivnější způsob reklamace.

Svým zákazníkům jsme blíže i na Slovensku

NeplaťPoštu.cz patří v současné chvíli mezi nejoblíbenější české internetové obchody s nákupem bez poštovného a balného. O tom svědčí velké množství každodenních objednávek, ale také spousta kladných hodnocení na našich sociálních sítích. Svým zákazníkům chceme být ještě blíže, proto jsme se rozhodli prodávat zboží také na Slovensko.


Nahoru