Pohádkové zimní teplé ponožky Grinch

#10050014427245344

Nové

Mějte své nohy jako ve vatičce a pořád v teple díky hřejivým ponožkám! Luxusní pohádkové ponožky Grinch vykouzlí úsměv na tváři opravu každému!

Více informací

199 Kč

- +

Přemýšlíte, čím udělat radost svým nejbližším, nebo chcete potěšit přímo sebe? Vsaďte na tradiční dárek, který udělá opravdu radost! A to díky veselému potisku známých pohádkových postaviček z filmu Grinch na ponožkách!

Pohádkové zimní teplé ponožky Grinch se stanou vaším oblíbeným kouskem. Skvěle se budou kombinovat s domácím i pracovním oblečením, nosit je můžete do školy i na párty. Zkrátka všude tam, kde na sebe chcete upoutat pozornost! Pohádkové zimní teplé ponožky Grinch jsou vyrobené z velmi příjemného a hřejivého materiálu. V horní části je guma, která zajistí perfektní držení ponožky Grinch.

Pohádkové zimní teplé ponožky Grinch dodáváme v různých barvách. Vyberte si ty svoje, nebo rovnou kupte celou Grinch kolekci! Zimní hřejivé ponožky Grinch, ocení děti i dospělí. Pohádkové zimní teplé ponožky Grinch jsou vyráběny v jedné univerzální velikosti. Vybírejte z naší pestré nabídky oblečení a doplňků v našem internetovém obchodě neplatpostu.cz! K dispozici máme velké množství oblečení se známými pohádkovými a filmovými hrdiny!

Specifikace pohádkových zimních ponožek Grinch

  • vtipné zimní ponožky z hřejivého materiálu
  • praktická gumička v horní části
  • ponožky dodáváme v univerzální velkosti
  • poštovné a balné zdarma
  • neplatpostu.cz

Žádná hodnocení.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Produkty ve stejné kategorii

Next Previous
Nahoru