100% garance spokojenosti

jinak vracíme peníze

Poštovné a balné zdarma

na všecny produkty

Nízké ceny

objednáváme přímo u výrobců

Záruka 2 roky

na vše

 

Kostýmy pro děti

Letní čas doslova volá po karnevalech, maškarních bálech a domácích tematických párty. Vybírejte z naší pestré nabídky nejrůznější kostýmy pro děti. Vybírat můžete kostýmy pro nejmenší, které se perfektně hodí na karnevaly do školky. V nabídce máme pohádkové kostýmy i kostýmy známých hrdinů.

Pro větší děti nesmí chybět strašidelné kostýmy i strašidelné masky. V našem internetovém obchodě NeplaťPoštu, najdete široký výběr dětských kostýmů, doplňků ke kostýmům a samozřejmě hračky, které poslouží jako skvělé dekorace pro dětský karneval!

Nikdy nekončící období karnevalů děti zkrátka milují. Objednejte svým nejmenším kostým svého oblíbeného pohádkového hrdiny nebo zakupte klasické kostýmy v podobě princezen a princů V sekci kostýmy pro děti najdete také široký výběr doplňků k jednotlivým dětským kostýmům a také doplňky.

Kostýmy pro dívky

Letní kostýmy pro dívky jsou doplněny o hřejivé kožíšky, dlouhé závoje a nádherné šaty. Svolejte kamarády vašich ratolestí a vyhlaste karnevalové odpoledne! Nezapomeňte přitom objednat pro svou malou parádnici kostýmy pro dívky. U nás, na NeplaťPoštu, najdete široký výběr dívčích kostýmů. Kostýmy pro dívky lze doplnit o nejrůznější doplňky, hračky apod.

Sháníte karnevalový kostým pro dívky? U nás najdete široký výběr dívčích karnevalových kostýmů s nejrůznějšími motivy pohádek. Na NeplaťPoštu objednávejte také doplňky ke karnevalovým kostýmům.

Krásné a propracované do posledního detailu jsou námi nabízené kostýmy pro dívky, které dodáváme v nejrůznějších barvách. Vybírejte ze široké nabídky kostýmů pro princezny, kostýmy Elzy a další pohádkové kostýmy, ke kterým nezapomeňte přikoupit také praktické doplňky, se kterými bude hra ještě opravdovější!

Kostýmy pro chlapce

Léto je plné plážových karnevalů, školních akcí i setkání s přáteli na nejrůznějších historických památkách. Karnevaly si žádají trendy kostýmy pro chlapce, se kterými zazáří na každé školní akci. Využijte naší pestré nabídky chlapeckých kostýmů. Udělejte ze svého malého rošťáka například kovboje, policajta nebo Betmena! U nás, na NeplaťPoštu, najdete široký výběr chlapeckých kostýmů. Kostýmy pro chlapce lze doplnit o nejrůznější doplňky, hračky apod.

Kostýmy pro chlapce vybírejte podle věku, z pohádkových postav i známých hrdinů. Všechny nabízené kostýmy jsou propracované a vyrobené z kvalitních materiálů.

Kostýmy pro děti 

Zobrazeno 1 – 12 z 12 položek
Nahoru