Profesionální šipky CUESOUL

#17084556969

Nové

Profesionální šipky CUESOUL jsou vyrobené z odlehčeného materiálu, s měkkým hrotem

Více informací

649 Kč

- +

Věnujete se společenské hře Šipky na profesionální úrovni, nebo se zúčastňujete místního turnaje v házení šipek a chcete mít ve své sbírce další pohár vítězství? Pak právě pro vás nabízíme tyto originální a profesionální šipky CUESOUL!

Profesionální šipky CUESOUL jsou speciálně navrženy tak, aby při letu zacílili požadovaný cíl na terči. Odlehčená konstrukce, je vyrobená z odolného materiálu, který zaručuje dlouhou životnost těla šipky a zároveň si uchoval svou barevnou a tvarovou stálost.

Profesionální šipky CUESOUL disponují aerodynamickými křidélky, které při letu nemění směr a zacílí požadovaný cíl na terči. Vydesignované jsou v poutavé černé a modré barvě, doplněné o stříbrné aplikace, které odrážejí světlo a tím na sebe poutají pozornost.

Profesionální šipky CUESOUL dodáváme v originálním designovém pouzdře, které je zdobeno na přední straně logem CUESOUL. Vnitřek tohoto pouzdra je zdobeno zajímavým polstrováním a pevnými úchyty, pro správné upevnění šipek, náhradních hrotů a křidélek tak, aby se obsah nepoškodil.

Profesionální šipky CUESOUL dodáváme spolu s náhradními měkkými hroty a náhradními, aerodynamickými křidélky.

Specifikace profesionálních šipek CUESOUL

  • dodáváme v originálním pouzdře
  • náhradní hroty a křidélka 
  • měkký hrot 
  • odlehčené 
  • profesionální 

Žádná hodnocení.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Produkty ve stejné kategorii

Next Previous
Nahoru