Strašidelná maska klauna

#10000019343579

Nové

Strašidelná maska klauna s netradičním líčením pro pokrytí hlavy a krku. Vyrobeno z latexu

Více informací

999 Kč

1 199 Kč

-200 Kč

- +

Hledáte-li pro tématický večer, například na halloweenskou párty nebo hororovou párty strašidelnou masku na pokrytí celé hlavy, doporučujeme vám koupit tuto strašidelnou masku klauna, která disponuje navíc krvavými škrábanci na obličeji, uších a krku. Klaun má šílené zelené oči, které vypovídají peklo ze záhrobí!

Maska má strašidelný výraz, z toho důvodu nedoporučujeme ukazovat malým dětem.

Klaun je jeden z nejoblíbenějších karnevalových kostýmů, oblibu si získal pro svou veselou povahu a barevným oblečením. Jenže u tohoto klauna je tomu přesně naopak! Klaun způsobí paniku, strach a poplach! Tuto karnevalovou masku lze kombinovat se strašidelným kostýmem čaroděje, kostlivce a jinými kostýmy ze záhrobí.

Strašidelná maska klauna je nalíčena ve stylu hrůzostrašného monstra, s podivně zelenýma očima se smrtelným výrazem a podivně bílou tváří a krkem, doplněnou o krvavé šrámy.  

Děsivá latexová maska klauna skvěle padne na každý tvar obličeje, je vhodná pro ženy i pro muže a zakryje vlasy, obličej a krk.

Strašidelná latexová maska klauna je vyrobena z kvalitního a pro pleť příjemného latexu, který je příjemný na nošení i po delším čase. Maska je vyrobena z přírodního latexu, který je šetrný k životnímu prostředí.

Specifikace děsivé latexové masky klaun

·        kvalitní materiál - latex

·        celá hlava + krk

·        šetrná k životnímu prostředí, ekologicky nezávadná 

·        velikost pouze pro dospělé 

Žádná hodnocení.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Produkty ve stejné kategorii

Next Previous
Nahoru