Hliníková čtečka karet

#

Nové

Hliníková čtečka karet  ve tvaru Flash v mnoha barevných variantách pro čtení SD Card, MMC a SDHC

Více informací

159 Kč

- +

Sháníte kvalitní a odolnou hliníkovou čtečku karet, která je kompaktní a zároveň přečte veškeré, běžně používané formáty paměťových karet? Hliníková čtečka karet ve tvaru flashky s rozhraním USB pro snadné použití je vhodná pro čtení nejen SD Card, ale také MMC a SDHC se snadno připojí k notebooku, počítači i mininotebooku!

Hliníková čtečka karet je vyrobena z kvalitního, stoprocentního hliníku, který zaručuje dlouhou životnost této čtečky. Je odolný vůči mechanickému poškození, prachu, hrubým nečistotám, nabízí tvarovou a barevnou stálost. Tuto čtečku karet dodáváme v trendy barvách modré, růžové, černé a luxusní zlaté.

Hliníková čtečka karet díky své kompaktní velikosti se skvěle vejde i do peněženky, proto ji budete moci nosit stále při sobě.

Hliníková čtečka karet se stane nedílnou součástí vaší domácí kanceláře, skvěle se bude hodit také pro profesionální počítačové experty a pro profese, které často pracují s fotodokumentacemi, dokumenty a složkami, jako jsou designéři, architekti nebo realitní makléři.

 

Specifikace hliníkové čtečky paměťových karet

  • profesionální čtečka paměťových karet
  • designové provedení
  • trendy barevné varianty:  modrá, růžová, černá a luxusní zlatá
  • pro čtení SD Card, MMC, SDHC
  • externí čtečka karet
  • rozhraní USB

Žádná hodnocení.

Napsat recenzi

Hliníková čtečka karet

Hliníková čtečka karet

Hliníková čtečka karet  ve tvaru Flash v mnoha barevných variantách pro čtení SD Card, MMC a SDHC

Napsat recenzi

Produkty ve stejné kategorii

Next Previous
Nahoru