Inteligentní čtečka paměťových karet

#326228612759

Nové

Inteligentní čtečka paměťových karet ve tvaru Flash disponuje rozhraním USB. Pro čtení mnoha karet

Více informací

99 Kč

- +

Inteligentní čtečka paměťových karet  s USB rozhraním ve tvaru flash pro snadné použití je vhodná pro čtení nejen SD Card, ale také MMC a SDHC!

Hledáte pro kvalitní inteligentní čtečku paměťových karet, kterou budete moci nosit stále při sobě a je odolná vůči mechanickému poškození? Pak vám doporučujeme tuto inteligentní čtečku paměťových karet s USB rozhraním ve tvaru Flashky, která se snadno připojí k notebooku, počítači a dalším komponentům.

Praktická inteligentní čtečka paměťových karet je vyrobena v designovém a odolném designu Flash. Její velikost se tam snadno vejde i do peněženky, proto ji budete moci nosit stále při sobě.

Inteligentní čtečka paměťových karet  je vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručuje dlouhou životnost, barevnou stálost. Materiál je také odolný vůči mechanickému poškození.  

Kompaktní inteligentní čtečka paměťových karet se snadno vloží do počítače, notebooku a dalšího zařízení pomocí USB. Je vhodná pro mnoho paměťových karet SD Card, MMC a SDHC.

Tuto inteligentní čtečku paměťových karet můžete využít nejen doma, ale také v kanceláři, ve škole, skvěle se bude hodit pro architekty, fotografy a realitní makléře, pro snadné a bezpečné čtení všech karet během chvilky.   

Specifikace inteligentní čtečky paměťových karet

  • profesionální čtečka paměťových karet
  • designové provedení
  • trendy žlutá barva
  • pro čtení SD Card, MMC, SDHC
  • externí čtečka karet
  • rozhraní USB

Žádná hodnocení.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Produkty ve stejné kategorii

Next Previous
Nahoru