Zahradní spirálová hadice s kropící pistolí 15 m.

#326990288519

Nové

  • Zahradní spirálová hadice v max. délce 15 metrů pro jednoduchou péči o zahradu

Více informací

659 Kč

- +

Toužíte mít dokonale krásnou zahradu, s rozkvetlými květinami, zeleným travnatým kobercem a chutnou zeleninou a zároveň nechcete ztrácet drahocený čas se smotáváním dlouhé hadice? Pak právě pro vás je vhodná tato zahradní spirálová hadice, se kterou do své zahrady vnesete moderní zahradní technologii, se kterou bude práce jedna radost!

Zahradní spirálová hadice s kropící pistolí představuje skvělou alternativu klasické pevné hadice. Díky svému lehkému materiálu a praktickému spirálovitému stočení nabízí jednoduché použití nejen v zahradách, ale také na terase, kolem bazénu apod.

Zahradní spirálová hadice se nemusí pracně navíjet a nedochází k nechtěnému polámání rostlin a užitkové zeleniny.

Po použití se spirálová hadice sama smotá do původní velikosti. Tím se vyhnete nepohodlnému manévrování. Délka 15 metrů nabízí skvělé řešení pro zalévání středně velkých zahrad.

Praktická zahradní spirálová hadice je dodávána s kvalitní kropící pistolí, která pomocí regulovatelné hlavice umožňuje postřik rostlin pod několika vybranými programy. Plný proud vody, sprcha, jednotlivý pramen a centrální pramen. Proud vody se dá snadno regulovat.

Zahradní spirálová hadice s kropící pistolí představuje inovativní a moderní způsob péče o květiny, ovoce, zeleninu i trávník.

Specifikace zahradní spirálové hadice s kropící pistolí

·        flexibilní a rozšířitelná

·        se spouštěcí pistolí

·        materiál - guma  

·        různé funkce střiku - plný proud, sprcha, jednotlivý pramen, centrální pramen

·        barva - modrá

·        délka 15 m

Žádná hodnocení.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Produkty ve stejné kategorii

Next Previous
Nahoru