Houbičky na mytí a čištění v hnědé barvě, 20 ks

#326933959609

Nové

Houbičky na mytí a čištění pro snadné odstranění nečistot v kuchyni, domácnosti i v dílně

Více informací

549 Kč

- +

Speciální houbičky na mytí a čištění jsou vyrobené ze speciálního materiálu, který díky svému složení snadno odstraní veškeré nečistoty z domácnosti, mastnotu i rez. Je to díky použitým materiálům a také inovativní metodě výroby těchto houbiček, která stlačením vzduchu v houbičce zajistí hutnější výplň. Takto připravené houbičky nepotřebují použít žádné saponáty, v případě nutnosti pak postačí jen zlomek běžně používaného saponátu, proto jsou houbičky ekologické a také eokonomické.

Inovativní Houbičky na mytí a čištění v hnědém provedení s použitými materiály, které zaručují dlouhou životnost houbičky a její tvarovou stálost, včetně speciální povrchové úpravy, která zajistí dokonalé čištění všech materiálů a nejrůznějších nečistot, skvrn a odolné mastnoty, zatistí snadné čištění nejen nádobí, připečené mastnoty z grilu ale také rez, odolnou špínu v dílně, garáži apod.  

Houbičky na mytí a čištění jsou vhodné pro použití všech druhů materiálů. Pokud budete používat houbičky na měkký povrch s povrchovou úpravou vysokého lesku, pak doporučujeme houbičku použít nejprve na malém kousku.

Houbičky na mytí a čištění vyčistí snadno všechny šmouhy, skvrny i odolné nečistoty. Stačí navlhčit a setřít. Díky speciálnímu složení tato houbička účinně účinkuje na všechny nečistoty včetně rzi.

Specifikace houbiček na mytí a čištění

·        vhodná do kuchyně, domácnosti, dílen nebo servisů

·        na odstraňování skvrn, rzi a ostatních špatně odstranitelných nečistot

·        kvalitní materiál 

·        v hnědé barvě 

·        snadno se čistí 

·        velikost - 100x70x25 mm 

·        ekonomické balení 20 ks

Žádná hodnocení.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Produkty ve stejné kategorii

Next Previous
Nahoru