Magické houbičky na mytí a čištění 10ks

#324129782519

Nové

Houbičky na mytí a čištění se speciální povrchovou úpravou pro snadné odstranění nečistot

Více informací

349 Kč

- +

Houbičky na mytí a čištění jsou vyrobeny na základě nejmodernější technologie se stlačeným vzduchem uvnitř houbičky. Tato technologie umožňuje čištění bez použití saponátů. V krajním případě postačí použít pouze malé množství chemikálie, pro odstranění těch nejhrubších nečistot, proto jsou houbičky velmi šetrné k životnímu prostředí. Jejich výroba je také ekologická.

Houbičky na mytí a čištění jsou vyrobeny z kvalitního a odolného materiálu, se speciální povrchovou úpravou, která zajistí dokonalé čištění všech materiálů a nejrůznějších nečistot, skvrn a odolné mastnoty. Houbičky na mytí a čištění, svému složení představují snadné a rychlé čistění nejen nádobí, ale také celé kuchyně, koupelny, a dalších místností ve vaší domácnosti, ale také odstraní špínu v garáži, dílně apod.

Houbičky na mytí a čištění nepotřebují žádné saponáty, snadno odstraní veškeré odolné nečistoty. V případě nutnosti můžete použít jen zlomek saponátu, proto jsou šetrné k životnímu prostředí.

Houbičky na mytí a čištění jsou vhodné pro odstranění nečistot i z těch nejjemnějších materiálů. U vysokého lesku doporučujeme použít houbičku nejdříve na malém kousku. Houbičky vyčistí snadno všechny šmouhy, skvrny i odolné nečistoty. Stačí navlhčit a setřít. Díky speciálnímu složení tato houbička účinně účinkuje na všechny nečistoty.

Specifikace houbiček na mytí a čištění

·        velmi kvalitní zpracování pro dlouhou životnost

·        revoluční metoda pro ekologické čištění všech nečistot

·        ekonomické balení 10 ks

·        na jakýkoliv povrch a materiál 

·        snadné čištění odolných  nečistot

·        velikost - 100x60x20mm 

·        vysoce stlačený vzduch uvnitř houby 

Žádná hodnocení.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Produkty ve stejné kategorii

Next Previous
Nahoru