Doporučujeme

Magické houbičky na mytí a čištění

#324087473299

Nové

Praktické houbičky na mytí a čištění pro snadné odstranění nejrůznějších odolných nečistot a skvrn  

Více informací

999 Kč

- +

Praktické houbičky na mytí a čištění jsou vyrobené dle nových moderních technologií, které používají vysokého stlačení vzduchu v houbičce a tím dochází ke zhutnění materiálu v houbičce. Moderní povrchová úprava navíc zaručuje snadné čištění i těch nejodolnějších skvrn a hrubých nečistot bez vynaložené energie a bez použití saponátů. V krajním případě použití saponátů stačí použít jen velmi malé množství, a proto jsou tyto houbičky na mytí a čištění velmi ekologické a také ekonomické.

Houbičky na mytí a čištění dodáváme v bílém provedení. Díky použitým materiálům zaručují tyto houbičky dlouhou životnost a tvarovou stálost. Díky speciální povrchové úpravě, která zajistí dokonalé čištění všech materiálů od nejrůznějších nečistot, skvrn a odolné mastnoty budete mít domácnost perfektně čistou

Houbičky na mytí a čištění jsou vhodné pro čištění všech druhů materiálů. U měkkých materiálů s povrchovou úpravou vysokého lesku nebo materiálů s tendencí oděru, doporučujeme použít houbičku nejdříve na malém kousku.

Houbičky na mytí a čištění vyčistí snadno všechny nečistoty, skvrny i šmouhy ze skel, zrcadel. Jsou vhodné pro čištění autoskel.

Specifikace houbiček na mytí a čištění

 

·        houbičky jsou vhodné do kuchyně a domácnosti 

·        expert na odstraňování skvrn a rzi 

·        kvalitní materiál zaručuje dlouhou životnost

·        v módní hnědé barvě 

·        snadno se čistí 

·        velikost - 100x70x25 mm 

·        ekonomické balení 5 ks

Žádná hodnocení.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Produkty ve stejné kategorii

Next Previous
Nahoru