Dekorační nálepka na zeď Tlapková patrola

#

Nové

Udělejte radost svým nejmenším fanouškům pohádkových postaviček Tlapková patrola touto originální 3D tapetou na zeď! Dekorační nálepka na zeď Tlapková patrola k umístění na zeď.

Více informací

499 Kč

- +

Hledáte originální doplňky do dětského pokoje, kterými byste ozvláštnili hluchá místa na zdi? Pro dozdobení dětského pokojíčku, herního koutku nebo herny je skvělou alternativou obrazu například designová 3D samolepka na zeď! Pokud hledáte něco netradičního, pak vám doporučujeme, vybrat například dětskou samolepku na zeď s postavami známých hrdinů! Vyzkoušejte například dětskou 3D samolepku na zeď v dekoru tlapoková patrola, která vás doslova vtáhne do děje tohoto oblíbeného filmu! Vybrat si ji můžete z naší bohaté nabídky bytových doplňků a dětských samolepek na zeď ve veselých barvách v sekci Dům a zahrada! Samolepka na zeď Tlapková patrola disponuje velikostí 70 x 50 centimetrů.

Dekorační nálepka na zeď Tlapková patrola je vhodná do dívčího i chlapeckého pokojíčku, do dětského či herního koutku. Tato samolepka se stane velmi originálním dárkem! Samolepka na zeď Tlapková patrola je vyrobena z kvalitního a odolného PVC materiálu, který zaručuje barevnou a tvarovou stálost.

Dětská samolepka Tlapková patrola je odolná vůči mechanickému poškození. Lze ji aplikovat velmi snadno pomocí sejmutí ochranné folie ze spodní části na zeď, sklo, dlaždice a jiné podklady, které jsou předem zbavené prachu a nečistot.

Specifikace dětské samolepky na zeď Tlapková patrola

  • moderní samolepka na zeď v dekoru Tlapková patrola
  • kvalitní zpracování se zaměřením na detail
  • velmi kvalitní materiál 
  • ve veselých pastelových barvách 
  • efekt 3D
  • velikost 70 x 50 centimetrů

Žádná hodnocení.

Napsat recenzi

Napsat recenzi

Produkty ve stejné kategorii

Next Previous
Nahoru